KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8181108
nr 818 1108
Gravyrer
2 st, 1800-tal, handkolorerade, motivets mått: 29x20 + 26x18
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:11:06
27/3 00:16:41
200 kr
31/3 11:04:27